Skup-aut.eu

Za dobre auta - dobra gotówka!

Skupujemy auta w miastach: Wrocław, Opole, Kraków.

Skup samochodów we Wrocławiu
Skupujemy samochody – całe floty oraz pojedyncze pojazdy z Wrocławia oraz okolic, od osób prywatnych, firm oraz instytucji. Skorzystaj z formularza na naszej stronie, aby otrzymać od nas wycenę samochodu na terenie Wrocławia.

Skup aut w Krakowie
Płacimy za zakupione auta gotówką – do ręki lub przelewem bankowym. Nasz skup samochodów w Krakowie zapewnia najlepsze ceny za auta, bezpieczeństwo oraz gwarantuje szybki i pewny odkup samochodu z Krakowa.

Skup aut w Opolu
Nasz skup aut Opole działa 7 dni w tygodniu, w każdej chwili możesz przesłać do nas formularz, a my niezwłocznie wycenimy kwotę skupu samochodu i skontaktujemy się z Tobą.

Wypełnij formularz – wycenimy Twoje auto!
Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie naszego skupu aut, a my odeślemy proponowaną cenę odkupu Twojego auta. Sprawdź i przekonaj się jak dużo zapłacimy za Twój samochód – nic Cię to nie kosztuje.

Skupujemy samochody od wielu lat z Wrocławia, Opola, Krakowa oraz całej Polski. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem oraz rzetelnością w wycenach samochodów. Korzystając z usług naszego skupu we Wrocławiu, Krakowie lub Opolu - masz gwarancję bezpiecznej, szybkiej i pewnej transakcji.

Skup aut

Skup Aut Wrocław, Kraków, Opole płaci gotówką od ręki za każde auto na terenie miasta.

Nie trać swojego cennego czasu i paliwa na jeżdżenie na giełdy samochodowe ani na ciągłe dodawanie nowych ogłoszeń auta.

Wystarczy, że wypełnicie Państwo formularz pozostawiając nam swoje dane, a nasz wykwalifikowany pracownik będzie czuwał nad wszystkim. nasza firma działa błyskawicznie.

Do godziny od przesłania do naszego skupu informacji o aucie, nasz rzeczoznawca wycenia auto. Po otrzymaniu od nas wyceny, podejmujecie Państwo decyzje o terminie dokonania transakcji odkupu.

Nasza Firma przyjedzie z gotówką pod wskazany adres, bądź zaprosi Państwa do biura naszej firmy. Zajmiemy się wszystkimi opłatami i formalnościami.

Czasem pojawiają się pytania jakie samochody odkupujemy?

- Otóż nasza firma kupi samochód, który jest zarejestrowane w kraju. Najbardziej interesują nas samochody w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Jak wiemy, nie każde auto jest idealne - dlatego prowadzimy odkup aut w praktycznie każdym stanie. Jedynym warunkiem kupna auta przez nasz skup aut jest aktualny przegląd techniczny. Jeśli chcecie ekspresowo sprzedać swoje auto wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie naszego skupu i czekać na naszą odpowiedź.

Ważna informacja – nie podajemy wyceny samochodu przez telefon – do tego potrzebujemy więcej szczegółowych danych. Wyceny samochodów wykonuje profesjonalny rzeczoznawca na podstawie przesłanych przez Państwa danych dotyczących stanu auta. Konsultant na infolinii, może Państwu udzielić jedynie informacji dotyczącej wyceny oraz pomóc odpowiednio wypełnić formularz wyceny samochodu.

Jeżeli to tylko możliwe prosimy o dołączanie dokładnych zdjęć pojazdu. To na pewno ułatwi i usprawni wycenę odkupu auta. Jeżeli nie dysponujecie Państwo w danej chwili fotografiami samochodu – nic się nie stanie – prosimy wysłać zgłoszenie bez zdjęć Nasz skup aut podejmie się wyceny wszystkich pojazdów.

Ważna informacja! Skup aut nie skupuje składaków oraz tzw. anglików.